Vastavalt kliendi soovile saab tellida kõiki vajalikke ehitustöid. Vundamendist katuseni kogu Eesti ulatuses

VÕTMED KÄTTE

Me hoolitseme kõigi üldehitustööde eest alates vundamendist kuni palkmaja enda valmimiseni, sealhulgas teostame sisetööd, elektri- ja sanitaartehnilised tööd. Võite kindel olla, et järgime rangelt tähtaega ja teostame tööd õigeaegselt. Sõltuvalt maja suurusest võib palkseinte tootmine (tüüpilise 120-150 m2 suuruse maja puhul) aega võtta kuni 3 kuud. Seinte kokkupanek võtab 3-4 päeva ja ehitustööd ehitusplatsil võivad kesta 2-3 kuud.

MAJAKARBI PAIGALDUS

Palgist karbiosa paigaldus sisaldab salapulkasid, soojustusmaterjali, tendrisooni, majakarbi transporti, tõstemasinat ja palkmaja seinte monteerimist koos soojustuse paigaldamisega. Soovi korral uste ja akende paigaldamist, põranda ja katuse ehitust, terrassi paigaldamist (kui on tellitud)

Soojustus

Kuna meie ettevõttele on klient kuningas, siis arvestame igat tema soovi ning pisiasja. Näiteks soojustusena on võimalik kasutada linavilti, kivivilla või isegi soosammalt mis on oma omaduset poolest antibakteriaalne ning loob looduslähedase ja tervisliku elukeskkonna.

Koos käsitööpalkmajaga saad meilt tellida kõik seonduvad tööd, alustades projekteerimisest ja vundamendi rajamisest ning lõpetades hoone siseviimistlusega.

Tootmine ja paigaldus

MEIE TEENUSED

Palkmaja, Sauna, Suvila ehitus

Grillmajad

Palkmööbel

Katus

Soojustus

Vundament

Projekteerimine

Palkmaja karp

Aknad ja uksed

 

Käsitööpalkmaja paigaldus

Viimistlus

Konsultatsioon

TELLI PROJEKTID MEILT

PAKUME KA PROJEKTEERIMISTÖÖDE JUHTIMIST

Küll aga piisab meie meeskonnale lihtsalt paberile kavandatud eskiis